Reiki Ücretleri

Reiki mümkün olduğunca sade ve son derece etkili bir enerji sistemidir. Temeli vücut üzerindeki enerji kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başka kişilere enerji vermeye dayanır. Bizler yerküre tarafından verilen enerjiyi 1. chakra (kök chakra) aracılığıyla vücudumuza alırız. Bu enerji tüm chakraları ve ana enerji kanallarını dolaşıp en son tepe chakaradan dışarı çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakra düzeyinde başlar ve tepe chakra üzerinde son bulur. Kundalininin açılması sayesinde chakralar tam olarak temizlenir ve tıkalı olan enerji kanalları açılır. Bu sayede vücut içerisine giren yerküre enerjisinin miktarı artar, bu enerji chakraları daha fazla besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisi kundalini ateşi olarak da adlandırılır.

Reiki, karışmış ve dengesi bozulmuş enerji sistemine saf bir enerji olarak girer ve dengeyi oluşturmak üzere güç ve destek verir. Karaciğerden baş ağrısına, pankreastan psikolojik sorunlara kadar problem olarak gördüğümüz her türlü durumda enerji karışıklığı vardır. Fizik bedende nasıl damar ve sinir sistemi varsa, enerji bedende de enerjinin aktığı meridyen sistemi vardır ve sorunlu bir durumda karışan enerjilere, ellerimizi bedendeki önemli enerji merkezi olan ve "çakra" adı verilen noktalara koyarak enerji transferi yapıldığında anında enerji alanında bir dengelenme oluşur. Reiki kişiyi, bilincini, hayata bakışını değiştirerek, temelde denge yaratarak şifalandırır.

Reiki çalışmaya başladığında, tüm beden, tüm aura duşa girmiş gibi olur. Reiki aktive edildiğinde, ellerinizi koyduğunuz yerde artık siz beden olarak yoksunuzdur, sadece reiki çalışır. Siz aradan çekilirsiniz, reiki ile kişinin bedeni birlikte çalışır. Bu beden aynı zamanda zihin ve duyguları da içerir. Zihin ve duygular ayrı şeyler değil, bedenle tamamen beraber olan şeylerdir. Enerji blokajlarının açılmasıyla birlikte zihnin, ruhun ve bedenin iyileştiğini görürüz.

Reiki yaşamın tüm süreçlerini besleyen, koruyan ve onların kendilerini en iyi şekilde geliştirmesini sağlayan bir güçtür. Reiki; insanlar, hayvanlar, bitkiler ve mineral dünyasıyla ifade bulan her tür yaşam formunun gücüdür.

Reiki ruhun enerjisi, Evrensel kozmik yaşam enerjisidir. Herkesi maddi manevi sağlığa götüren bir ışık yoludur. Tanrısal sevgisiyle bütüne yönelik ve içinde varoluş ruhunu taşıyan her varlığa, ayrım gözetmeksizin, tekamül sınırlarına uygun bir şekilde etki eden bir uygulamadır. Vücudun Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda bioenerji kapasitesini arttırır. Reiki  ile tanışan ve  yaşayan mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma
sağlanabilecektir.

Reiki'den en fazlasını elde etmek için, ileri düzeyde eğitim şart değildir. Pek çok insan, Birinci Düzey eğitiminin kendilerine kazandırmış olduklarıyla çok mutlu yaşarlar ve ilerlemek istemezler. Akıllıca kullanılırsa, Birinci Düzey Reiki, size tedavi amaçlı ve ruhsal gelişim yönünden, yaşamınızın sonuna dek, gereksinim duyduğunuz her şeyi sağlar. Öte yandan, Reiki'nin elde edilebilir gücünü artırmak ve kendi gelişim sürecinizde daha fazla bilinçlenmek istiyorsanız, ileri düzeyde bir eğitimi göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Duygu ve düşüncelerimizde enerji ve onlarla bu enerji bedenimizi besliyor yada bozuyoruz. Enerji bedende oluşan dengesizlikleri ve blokajları pozitif bir enerji olan Reiki ile dengeleyerek, tamamlayarak şifa başlatıyoruz. Reiki bizim Ki bedenimizdeki eksikliği giderip destekleyerek iyileştirir. Sonuç olarak fizik bedendeki sorunlarını azaldığını ve yok olduğunu görürüz.

Reiki’nin önemli özelliklerinden biri olan maddenin içinden akabilme fonksiyonu olduğu için, maddi manevi her şeye verilebilir. Reiki’de derin bir rahatlama ve huzur hissedersiniz. Vücudunuzun, Benliğinizin ve Ruhunuzun dengesi ile ilgili büyük bir yararı vardır. Reiki her yönden (fiziksel, ruhsal, zihinsel, duygusal vb.) rahatlamayı ve acılarınızı yatıştırmaya yardımcı olan bir sistemdir. Bu faktörlerde Reiki’nin iyileştirebileceği anlamı taşır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Reiki Eğitimi ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Reiki Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Reiki Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli Reiki Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Reiki Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Reiki Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki öğrenmek istiyorum - reiki nasıl yapılır - reiki nedir -

Yorumlar